درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ساختمان 400 m² در آتن
یونان
آتیکا
آتن - مرکز
متس - کالیمارمارو
1 100 000 €
950 000 €
2375 €/m²
کد شی
59531
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ساختمان
مربع متر
400 m²
منطقه
آتن
Location
(متس - کالیمارمارو) | آتن - مرکز (آتیکا)
Details
فاصله از دریا:
8000 m
فاصله از فرودگاه:
36 km
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 400 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
1 380 000 €
2029 €/m²
ساختمان 680 m² آتن
آتن
کد شی
44026
مربع متر
680 m²
فاصله تا دریا
4300 m
فروش
1 050 000 €
1750 €/m²
ساختمان 600 m² آتن
آتن
کد شی
53238
مربع متر
600 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
985 000 €
1970 €/m²
ساختمان 500 m² آتن
آتن
کد شی
58168
مربع متر
500 m²
Rooms
10
فروش
960 000 €
1399 €/m²
ساختمان 686 m² آتن
آتن
کد شی
60875
مربع متر
686 m²
فاصله تا دریا
560 m
فروش
1 350 000 €
2076 €/m²
ساختمان 650 m² آتن
آتن
کد شی
14131
مربع متر
650 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
990 000 €
830 000 €
2462 €/m²
ساختمان 337 m² آتن
آتن
کد شی
11618
مربع متر
337 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
1 300 000 €
3975 €/m²
ساختمان 327 m² آتن
آتن
کد شی
19660
مربع متر
327 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
1 150 000 €
1 060 000 €
4000 €/m²
ساختمان 265 m² آتن
آتن
کد شی
60937
مربع متر
265 m²
Rooms
5
فروش
1 600 000 €
1481 €/m²
ساختمان 1080 m² آتن
آتن
کد شی
61717
مربع متر
1080 m²
فاصله تا دریا
14250 m
فروش
950 000 €
1900 €/m²
ساختمان 500 m² آتن
آتن
کد شی
34841
مربع متر
500 m²
فاصله تا دریا
8000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the