985 000 €
1970 €/m²
Property 58168 photo 1
Property 58168 photo 2
Property 58168 photo 3
Property 58168 photo 4
Property 58168 photo 5
Property 58168 photo 6
Property 58168 photo 7
Property 58168 photo 8
Property 58168 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 10
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • فاصله از دریا: 4700 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 500 متر مربع در آتن. ساختمان در 4 طبقه طبقه 1 يتكون من 3 غرف نوم, 2 حمام. طبقه 2 يتكون من 3 غرف نوم, 2 حمام. طبقه 3 يتكون من 3 غرف نوم, 2 حمام. طبقه 4 يتكون من غرفة نوم واحدة, حمام واحد. ساختمان دارای طرح منطقه {همچنین سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 070 000 € 2341 €/m²
  • کد شی 14855
  • مربع متر 457 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
1 380 000 € 2029 €/m²
  • کد شی 44026
  • مربع متر 680 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
800 000 € 871 €/m²
  • کد شی 35801
  • مربع متر 918 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
1 200 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42118
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 15400 m
فروش
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • کد شی 62391
  • مربع متر 645 m²
  • فاصله تا دریا 8498 m
فروش
850 000 € 1049 €/m²
  • کد شی 44408
  • مربع متر 810 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
960 000 € 2051 €/m²
  • کد شی 47328
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 400 000 € 1037 €/m²
  • کد شی 3326
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
1 170 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 38779
  • مربع متر 688 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه