فروخته

فروش - زمین 1500 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا املاک در وورورو
بنا به درخواست
Property 59534 photo 1

Details

  • فاصله از دریا: 250 m

توضیحات

برای فروش زمین 1500 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 150 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
450 000 € 54 €/m²
  • کد شی 60598
  • مربع متر 8245 m²
  • فاصله تا دریا 670 m
فروش
280 000 € 69 €/m²
  • کد شی 60687
  • مربع متر 4050 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
80 000 € 108 €/m²
  • کد شی 60695
  • مربع متر 734 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
270 000 € 253 €/m²
  • کد شی 60709
  • مربع متر 1063 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
105 000 € 210 €/m²
  • کد شی 60728
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
55 000 € 3 €/m²
  • کد شی 60745
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
25 000 € 8 €/m²
  • کد شی 60764
  • مربع متر 2803 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
550 000 € 123 €/m²
  • کد شی 60806
  • مربع متر 4462 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
520 000 € 208 €/m²
  • کد شی 60865
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
41 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60892
  • مربع متر 4200 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m

اشتراک خبرنامه