فروش - ملک تجاری 604 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
468 000 €
775 €/m²
Property 59548 photo 1
Property 59548 photo 2
Property 59548 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2009
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • Auctioned real estate

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 604 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 35324
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
700 000 € 546 €/m²
  • کد شی 35655
  • مربع متر 1282 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
سرمایه گذاری فروش
480 000 € 1043 €/m²
  • کد شی 39372
  • مربع متر 460 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
سرمایه گذاری فروش
450 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 43219
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
520 000 € 1259 €/m²
  • کد شی 57938
  • مربع متر 413 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
سرمایه گذاری فروش
495 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 58323
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
520 000 € 3561 €/m²
  • کد شی 58348
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 120 m
فروش
468 000 € 774 €/m²
  • کد شی 59548
  • مربع متر 604 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
سرمایه گذاری فروش
500 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 60360
  • مربع متر 104 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
400 000 € 1282 €/m²
  • کد شی 61467
  • مربع متر 312 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه