1 300 000 €
8125 €/m²
Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 160 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 5957
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • کد شی 23718
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 3968 €/m²
  • کد شی 30592
  • مربع متر 378 m²
  • Rooms 6
فروش
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • کد شی 33020
  • مربع متر 237 m²
  • Rooms 6
فروش
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • کد شی 33215
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 7
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • کد شی 40248
  • مربع متر 372 m²
  • فاصله تا دریا 160 m
فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 64988
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 317 m

اشتراک خبرنامه