315 000 €
3663 €/m²
Property 59800 photo 1
Property 59800 photo 2
Property 59800 photo 3
Property 59800 photo 4
Property 59800 photo 5
Property 59800 photo 6
Property 59800 photo 7
Property 59800 photo 8
Property 59800 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 5851 €/m²
  • کد شی 60158
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 60392
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه