فروخته
410 000 €
1491 €/m²
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1920
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 186 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 275 متر مربع در آتیکا. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 3076 €/m²
  • کد شی 24990
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 26096
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
460 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 26999
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
410 000 € 3153 €/m²
  • کد شی 29321
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 1721 €/m²
  • کد شی 30319
  • مربع متر 244 m²
  • Rooms 8
فروش
450 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 43860
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 8
فروش
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • کد شی 59060
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 1647 €/m²
  • کد شی 60759
  • مربع متر 255 m²
  • Rooms 6
فروش
450 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 61660
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63276
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه