فروش - زمین 900 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
140 000 €
155 €/m²
Property 59995 photo 1
Property 59995 photo 2
Property 59995 photo 3
Property 59995 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 96 km

توضیحات

برای فروش زمین 900 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 360 متر مربع

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 31 €/m²
  • کد شی 32086
  • مربع متر 5034 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
205 000 € 166 €/m²
  • کد شی 32434
  • مربع متر 1232 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
200 000 € 53 €/m²
  • کد شی 35014
  • مربع متر 3750 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
130 000 € 100 €/m²
  • کد شی 35776
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
130 000 € 72 €/m²
  • کد شی 36566
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
150 000 € 334 €/m²
  • کد شی 38173
  • مربع متر 449 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
120 000 € 240 €/m²
  • کد شی 38291
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
120 000 € 400 €/m²
  • کد شی 39027
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
190 000 € 111 €/m²
  • کد شی 39380
  • مربع متر 1700 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
195 000 € 108 €/m²
  • کد شی 39381
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه