فروش - زمین 3600 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمایکوس
470 000 € 430 000 €
119 €/m²
Property 60103 photo 1
Property 60103 photo 2
Property 60103 photo 3
Property 60103 photo 4
Property 60103 photo 5
Property 60103 photo 6
Property 60103 photo 7
Property 60103 photo 8
Property 60103 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش زمین 3600 متر مربع در حومه تسالونیکی. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 720 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
690 000 € 667 €/m²
  • کد شی 57750
  • مربع متر 1033 m²
  • فاصله تا دریا 60 m
فروش
650 000 € 72 €/m²
  • کد شی 58074
  • مربع متر 9000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
550 000 € 130 €/m²
  • کد شی 60089
  • مربع متر 4200 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
570 000 € 25 €/m²
  • کد شی 60725
  • مربع متر 22185 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 142 €/m²
  • کد شی 60961
  • مربع متر 3520 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
700 000 € 51 €/m²
  • کد شی 62159
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
535 000 € 178 €/m²
  • کد شی 62508
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
620 000 € 289 €/m²
  • کد شی 63231
  • مربع متر 2139 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
650 000 € 24 €/m²
  • کد شی 63301
  • مربع متر 26607 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
500 000 € 186 €/m²
  • کد شی 63642
  • مربع متر 2688 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه