فروش - زمین 207 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
90 000 €
434 €/m²
Property 60183 photo 1
Property 60183 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 87 km

توضیحات

برای فروش زمین 207 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 104 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
100 000 € 126 €/m²
  • کد شی 59551
  • مربع متر 792 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
120 000 € 99 €/m²
  • کد شی 59910
  • مربع متر 1206 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
80 000 € 37 €/m²
  • کد شی 60071
  • مربع متر 2158 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
Recommended فروش
90 000 € 434 €/m²
  • کد شی 60183
  • مربع متر 207 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
100 000 € 200 €/m²
  • کد شی 60492
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
105 000 € 210 €/m²
  • کد شی 60519
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
110 000 € 187 €/m²
  • کد شی 60553
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
80 000 € 108 €/m²
  • کد شی 60695
  • مربع متر 734 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
105 000 € 210 €/m²
  • کد شی 60728
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
95 000 € 5 €/m²
  • کد شی 60943
  • مربع متر 16726 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m

اشتراک خبرنامه