فروش - اپارتمان 82 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
260 000 €
3171 €/m²
Property 60327 photo 1
Property 60327 photo 2
Property 60327 photo 3
Property 60327 photo 4
Property 60327 photo 5
Property 60327 photo 6
Property 60327 photo 7
Property 60327 photo 8
Property 60327 photo 9
Property 60327 photo 10
Property 60327 photo 11
Property 60327 photo 12
Property 60327 photo 13
Property 60327 photo 14
Property 60327 photo 15
Property 60327 photo 16
Property 60327 photo 17

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 930 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 64140
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 64277
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 64504
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
240 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 64821
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
360 000 € 6545 €/m²
  • کد شی 64833
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
210 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64835
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 64932
  • مربع متر 32 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه