100 000 €
2128 €/m²
Property 60375 photo 1
Property 60375 photo 2
Property 60375 photo 3
Property 60375 photo 4
Property 60375 photo 5
Property 60375 photo 6
Property 60375 photo 7
Property 60375 photo 8
Property 60375 photo 9
Property 60375 photo 10
Property 60375 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1997
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 220 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Access
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 47 متر مربع Kavala. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

Kavala

Location

حقایق مشابه

فروش
85 000 € 833 €/m²
  • کد شی 61548
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 2
فروش
90 000 € 1071 €/m²
  • کد شی 61553
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 2
فروش
90 000 € 1084 €/m²
  • کد شی 61963
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
93 000 € 2325 €/m²
  • کد شی 62919
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63768
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63771
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
105 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 63772
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
85 000 € 2833 €/m²
  • کد شی 63963
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه