250 000 €
4717 €/m²
Property 60443 photo 1
Property 60443 photo 2
Property 60443 photo 3
Property 60443 photo 4
Property 60443 photo 5
Property 60443 photo 6
Property 60443 photo 7
Property 60443 photo 8
Property 60443 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1981
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 670 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 53 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 57470
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2577 €/m²
  • کد شی 57508
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4464 €/m²
  • کد شی 57690
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
208 000 € 2418 €/m²
  • کد شی 57841
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه