فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس نیکایا
220 000 €
2444 €/m²
Property 60552 photo 1
Property 60552 photo 2
Property 60552 photo 3
Property 60552 photo 4
Property 60552 photo 5
Property 60552 photo 6
Property 60552 photo 7
Property 60552 photo 8
Property 60552 photo 9
Property 60552 photo 10
Property 60552 photo 11
Property 60552 photo 12
Property 60552 photo 13
Property 60552 photo 14
Property 60552 photo 15
Property 60552 photo 16
Property 60552 photo 17
Property 60552 photo 18
Property 60552 photo 19
Property 60552 photo 20
Property 60552 photo 21
Property 60552 photo 22
Property 60552 photo 23
Property 60552 photo 24
Property 60552 photo 25
Property 60552 photo 26
Property 60552 photo 27
Property 60552 photo 28
Property 60552 photo 29

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
225 000 € 1906 €/m²
  • کد شی 57458
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2577 €/m²
  • کد شی 57508
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4464 €/m²
  • کد شی 57690
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57843
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 3378 €/m²
  • کد شی 59048
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2041 €/m²
  • کد شی 59204
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه