فروش - اپارتمان 70 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز ایلیسیا
295 000 €
4214 €/m²
Property 63667 photo 1
Property 63667 photo 2
Property 63667 photo 3
Property 63667 photo 4
Property 63667 photo 5
Property 63667 photo 6
Property 63667 photo 7
Property 63667 photo 8
Property 63667 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1995
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 51778
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه