فروش - اپارتمان 78 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس تاوروس
195 000 €
2500 €/m²
Property 60644 photo 1
Property 60644 photo 2
Property 60644 photo 3
Property 60644 photo 4
Property 60644 photo 5
Property 60644 photo 6
Property 60644 photo 7
Property 60644 photo 8
Property 60644 photo 9
Property 60644 photo 10
Property 60644 photo 11
Property 60644 photo 12
Property 60644 photo 13
Property 60644 photo 14
Property 60644 photo 15
Property 60644 photo 16
Property 60644 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1983
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 53317
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 2806 €/m²
  • کد شی 54733
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 4
فروش
235 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 56341
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
258 000 € 2015 €/m²
  • کد شی 56381
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 56501
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
240 000 € 3116 €/m²
  • کد شی 56605
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه