2 100 000 € 1 900 000 €
2474 €/m²
Property 60876 photo 1
Property 60876 photo 2
Property 60876 photo 3
Property 60876 photo 4
Property 60876 photo 5
Property 60876 photo 6
Property 60876 photo 7
Property 60876 photo 8
Property 60876 photo 9
Property 60876 photo 10
Property 60876 photo 11
Property 60876 photo 12
Property 60876 photo 13
Property 60876 photo 14
Property 60876 photo 15
Property 60876 photo 16
Property 60876 photo 17
Property 60876 photo 18
Property 60876 photo 19
Property 60876 photo 20
Property 60876 photo 21
Property 60876 photo 22
Property 60876 photo 23
Property 60876 photo 24
Property 60876 photo 25
Property 60876 photo 26
Property 60876 photo 27
Property 60876 photo 28
Property 60876 photo 29

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 18
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 8
  • Bathrooms: 11
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 14
  • فاصله از دریا: 6700 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 768 متر مربع در آتن. ساختمان در 8 طبقه زیر زمین يتكون من الاستحمام. طبقه همکف يتكون من طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, 2 حمام, الاستحمام. طبقه 2 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, حمام واحد, الاستحمام. طبقه 3 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, حمام واحد, الاستحمام. طبقه 4 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, حمام واحد, توالت. طبقه 5 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, حمام واحد, توالت. طبقه 6 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة المعيشة مع مطبخ, الاستحمام, توالت. ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 30788
  • مربع متر 913 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 100 000 € 2932 €/m²
  • کد شی 38460
  • مربع متر 716 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
2 750 000 € 2330 €/m²
  • کد شی 60032
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 7400 m
فروش
2 000 000 € 1816 €/m²
  • کد شی 61647
  • مربع متر 1101 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
2 250 000 € 2295 €/m²
  • کد شی 40581
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 7700 m
فروش
1 700 000 € 2016 €/m²
  • کد شی 41086
  • مربع متر 843 m²
  • فاصله تا دریا 5400 m
فروش
3 000 000 € 9375 €/m²
  • کد شی 32637
  • مربع متر 320 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
2 300 000 € 2300 €/m²
  • کد شی 45087
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 740 000 € 1895 €/m²
  • کد شی 36000
  • مربع متر 918 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه