170 000 €
2833 €/m²
Property 60897 photo 1
Property 60897 photo 2
Property 60897 photo 3
Property 60897 photo 4
Property 60897 photo 5
Property 60897 photo 6

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1977
  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
147 000 € 3266 €/m²
  • کد شی 60030
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
140 000 € 2295 €/m²
  • کد شی 60135
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60150
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 1
فروش
152 000 € 3304 €/m²
  • کد شی 60187
  • مربع متر 46 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 60192
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
175 000 € 3365 €/m²
  • کد شی 60289
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه