55 000 €
95 €/m²
Property 61070 photo 1
Property 61070 photo 2
Property 61070 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 575 متر مربع در تسالونیکی.در حال ادغام در طرح شهری است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 460 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
50 000 € 82 €/m²
  • کد شی 34974
  • مربع متر 609 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
80 000 € 606 €/m²
  • کد شی 54820
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
45 000 € 16 €/m²
  • کد شی 57345
  • مربع متر 2800 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 58250
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
67 000 € 475 €/m²
  • کد شی 61046
  • مربع متر 141 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
55 000 € 95 €/m²
  • کد شی 61070
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
75 000 € 13 €/m²
  • کد شی 62796
  • مربع متر 5760 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
50 000 € 41 €/m²
  • کد شی 63097
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه