فروش - زمین 170 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
110 000 €
647 €/m²
Property 61740 photo 1
Property 61740 photo 2
Property 61740 photo 3
Property 61740 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 1
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 88 km

توضیحات

برای فروش زمین 170 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی).بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد.

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
130 000 € 100 €/m²
  • کد شی 35776
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
130 000 € 72 €/m²
  • کد شی 36566
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
90 000 € 9 €/m²
  • کد شی 37319
  • مربع متر 9400 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
90 000 € 9 €/m²
  • کد شی 37320
  • مربع متر 9500 m²
  • فاصله تا دریا 2800 m
فروش
150 000 € 334 €/m²
  • کد شی 38173
  • مربع متر 449 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
120 000 € 240 €/m²
  • کد شی 38291
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
120 000 € 400 €/m²
  • کد شی 39027
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
150 000 € 23 €/m²
  • کد شی 39385
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
150 000 € 150 €/m²
  • کد شی 40713
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
160 000 € 29 €/m²
  • کد شی 42404
  • مربع متر 5400 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m

اشتراک خبرنامه