درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 6786 m² در کرت
یونان
کرت
استان رتیمنو
آرکادی
150 000 €
22 €/m²
کد شی
62015
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
6786 m²
منطقه
کرت
Location
(آرکادی) | استان رتیمنو (کرت)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
48 km
توضیحات
برای فروش با حصار زمین 6786 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
86 €/m²
زمین 2300 m² کرت
کرت
کد شی
51207
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
140 000 €
132 €/m²
زمین 1060 m² کرت
کرت
کد شی
65485
مربع متر
1060 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
130 000 €
77 €/m²
زمین 1670 m² کرت
کرت
کد شی
57161
مربع متر
1670 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
130 000 €
255 €/m²
زمین 508 m² کرت
کرت
کد شی
65724
مربع متر
508 m²
فاصله تا دریا
2800 m
فروش
150 000 €
24 €/m²
زمین 6086 m² کرت
کرت
کد شی
65428
مربع متر
6086 m²
فاصله تا دریا
6200 m
فروش
192 000 €
24 €/m²
زمین 8000 m² کرت
کرت
کد شی
46924
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
2900 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 1451 m² کرت
کرت
کد شی
46788
مربع متر
1451 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
199 000 €
189 €/m²
زمین 1052 m² کرت
کرت
کد شی
65914
مربع متر
1052 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
143 000 €
22 €/m²
زمین 6300 m² کرت
کرت
کد شی
65150
مربع متر
6300 m²
فاصله تا دریا
1400 m
فروش
128 000 €
128 €/m²
زمین 997 m² کرت
کرت
کد شی
64004
مربع متر
997 m²
فاصله تا دریا
1670 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the