درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2300 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
آرچانس
200 000 €
86 €/m²
کد شی
51207
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2300 m²
منطقه
کرت
Location
(آرچانس) | استان هراکلیون (کرت)
Details
فاصله از دریا:
8000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
9 km
توضیحات
برای فروش زمین 2300 متر مربع در کرت. این ملک دارای چشمانداز زیبا رو به دریا.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
35 €/m²
زمین 5600 m² کرت
کرت
کد شی
51006
مربع متر
5600 m²
فاصله تا دریا
480 m
فروش
180 000 €
243 €/m²
زمین 740 m² کرت
کرت
کد شی
44617
مربع متر
740 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
190 000 €
185 €/m²
زمین 1022 m² کرت
کرت
کد شی
65447
مربع متر
1022 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
220 000 €
53 €/m²
زمین 4125 m² کرت
کرت
کد شی
65420
مربع متر
4125 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
220 000 €
37 €/m²
زمین 5844 m² کرت
کرت
کد شی
60862
مربع متر
5844 m²
فاصله تا دریا
740 m
فروش
175 000 €
32 €/m²
زمین 5350 m² کرت
کرت
کد شی
56752
مربع متر
5350 m²
فاصله تا دریا
7500 m
فروش
190 000 €
139 000 €
27 €/m²
زمین 5000 m² کرت
کرت
کد شی
38742
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
250 000 €
125 €/m²
زمین 2000 m² کرت
کرت
کد شی
50671
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
2400 m
فروش
200 000 €
48 €/m²
زمین 4150 m² کرت
کرت
کد شی
46846
مربع متر
4150 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
260 000 €
42 €/m²
زمین 6078 m² کرت
کرت
کد شی
45704
مربع متر
6078 m²
فاصله تا دریا
1900 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1