335 000 €
3722 €/m²
Property 62481 photo 1
Property 62481 photo 2
Property 62481 photo 3
Property 62481 photo 4
Property 62481 photo 5
Property 62481 photo 6
Property 62481 photo 7
Property 62481 photo 8
Property 62481 photo 9
Property 62481 photo 10
Property 62481 photo 11
Property 62481 photo 12
Property 62481 photo 13
Property 62481 photo 14
Property 62481 photo 15
Property 62481 photo 16
Property 62481 photo 17
Property 62481 photo 18
Property 62481 photo 19
Property 62481 photo 20
Property 62481 photo 21
Property 62481 photo 22
Property 62481 photo 23

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1956
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6700 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
411 000 € 4670 €/m²
  • کد شی 58959
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
391 000 € 4654 €/m²
  • کد شی 58962
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
371 000 € 4756 €/m²
  • کد شی 58963
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
479 000 € 4650 €/m²
  • کد شی 58964
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه