فروخته
98 000 €
1633 €/m²
Property 625 photo 1
Property 625 photo 2
Property 625 photo 3
Property 625 photo 4
Property 625 photo 5
Property 625 photo 6
Property 625 photo 7
Property 625 photo 8

Details

  • طبقه: اطاقک بالای بام
  • ساحل: песок и мелкая галька
  • تعداد اتاق ها: 3: две спальни , гостиная , кухня , ванная
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

خدمات

  • رو به دریا

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در لوترکی. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لوترکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه