560 000 €
1697 €/m²
Property 62688 photo 1
Property 62688 photo 2
Property 62688 photo 3
Property 62688 photo 4
Property 62688 photo 5
Property 62688 photo 6
Property 62688 photo 7
Property 62688 photo 8
Property 62688 photo 9
Property 62688 photo 10
Property 62688 photo 11
Property 62688 photo 12
Property 62688 photo 13
Property 62688 photo 14
Property 62688 photo 15
Property 62688 photo 16
Property 62688 photo 17
Property 62688 photo 18
Property 62688 photo 19
Property 62688 photo 20
Property 62688 photo 21
Property 62688 photo 22
Property 62688 photo 23
Property 62688 photo 24
Property 62688 photo 25
Property 62688 photo 26
Property 62688 photo 27
Property 62688 photo 28
Property 62688 photo 29
Property 62688 photo 30
Property 62688 photo 31

Details

  • سال ساخت: 1981
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 330 متر مربع در کورفو. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 6349 €/m²
  • کد شی 5766
  • مربع متر 126 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
500 000 € 1262 €/m²
  • کد شی 65270
  • مربع متر 396 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
800 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 3546
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه