293 000 €
6370 €/m²
Property 62956 photo 1
Property 62956 photo 2
Property 62956 photo 3
Property 62956 photo 4
Property 62956 photo 5
Property 62956 photo 6
Property 62956 photo 7
Property 62956 photo 8
Property 62956 photo 9
Property 62956 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2025
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 4148 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 46 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 11363 €/m²
  • کد شی 62959
  • مربع متر 22 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 9615 €/m²
  • کد شی 62960
  • مربع متر 26 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
280 500 € 6841 €/m²
  • کد شی 63011
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه