فروش - اپارتمان 69 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شرق پالینی
245 000 €
3551 €/m²
Property 65438 photo 1
Property 65438 photo 2
Property 65438 photo 3
Property 65438 photo 4
Property 65438 photo 5
Property 65438 photo 6
Property 65438 photo 7
Property 65438 photo 8
Property 65438 photo 9
Property 65438 photo 10
Property 65438 photo 11
Property 65438 photo 12
Property 65438 photo 13
Property 65438 photo 14
Property 65438 photo 15
Property 65438 photo 16
Property 65438 photo 17
Property 65438 photo 18
Property 65438 photo 19
Property 65438 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • طبقه: 0
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 69 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 3505 €/m²
  • کد شی 55906
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
235 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 56341
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
258 000 € 2015 €/m²
  • کد شی 56381
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 56501
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه