250 000 €
8333 €/m²
Property 62961 photo 1
Property 62961 photo 2
Property 62961 photo 3
Property 62961 photo 4
Property 62961 photo 5
Property 62961 photo 6
Property 62961 photo 7
Property 62961 photo 8
Property 62961 photo 9
Property 62961 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 8
  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2025
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 4148 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 30 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه