درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2600 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
گوو
178 000 €
68 €/m²
کد شی
63007
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2600 m²
منطقه
کرت
Location
(گوو) | استان هراکلیون (کرت)
Details
توضیحات
برای فروش زمین 2600 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 300 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
215 000 €
268 €/m²
زمین 800 m² کرت
کرت
کد شی
65280
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
220 000 €
53 €/m²
زمین 4125 m² کرت
کرت
کد شی
65420
مربع متر
4125 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
180 000 €
170 000 €
41 €/m²
زمین 4071 m² کرت
کرت
کد شی
43591
مربع متر
4071 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
199 000 €
189 €/m²
زمین 1052 m² کرت
کرت
کد شی
65914
مربع متر
1052 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
200 000 €
35 €/m²
زمین 5600 m² کرت
کرت
کد شی
51006
مربع متر
5600 m²
فاصله تا دریا
480 m
فروش
180 000 €
176 000 €
70 €/m²
زمین 2500 m² کرت
کرت
کد شی
46215
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
150 000 €
76 €/m²
زمین 1968 m² کرت
کرت
کد شی
63283
مربع متر
1968 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
220 000 €
37 €/m²
زمین 5844 m² کرت
کرت
کد شی
60862
مربع متر
5844 m²
فاصله تا دریا
740 m
فروش
160 000 €
65 €/m²
زمین 2454 m² کرت
کرت
کد شی
62877
مربع متر
2454 m²
فاصله تا دریا
5150 m
فروش
200 000 €
48 €/m²
زمین 4150 m² کرت
کرت
کد شی
46846
مربع متر
4150 m²
فاصله تا دریا
10 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1