200 000 €
35 €/m²
Property 51006 photo 1
Property 51006 photo 2
Property 51006 photo 3
Property 51006 photo 4
Property 51006 photo 5
Property 51006 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,008
  • فاصله از دریا: 480 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 68 km

توضیحات

برای فروش زمین 5600 متر مربع در کرت. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 215 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
235 000 € 940 €/m²
  • کد شی 50113
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
192 000 € 41 €/m²
  • کد شی 40278
  • مربع متر 4600 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
200 000 € 40 €/m²
  • کد شی 50672
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
259 000 € 984 €/m²
  • کد شی 65353
  • مربع متر 263 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
250 000 € 125 €/m²
  • کد شی 38076
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • کد شی 38742
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
170 000 € 25 €/m²
  • کد شی 56710
  • مربع متر 6669 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
190 000 € 86 €/m²
  • کد شی 39453
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
210 000 € 161 €/m²
  • کد شی 42952
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
280 000 € 96 €/m²
  • کد شی 37597
  • مربع متر 2890 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه