307 600 €
6991 €/m²
Property 63014 photo 1
Property 63014 photo 2
Property 63014 photo 3
Property 63014 photo 4
Property 63014 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2026
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65210
  • مربع متر 26 m²
  • Rooms 2
فروش
263 000 € 5977 €/m²
  • کد شی 65216
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 65239
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 65317
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 65348
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه