فروش - اپارتمان 80 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Lemesos
177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

Details

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 2395 €/m²
  • کد شی 48889
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2873 €/m²
  • کد شی 48935
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
246 000 € 3514 €/m²
  • کد شی 50453
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
210 000 € 2359 €/m²
  • کد شی 50921
  • مربع متر 89 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
210 000 € 3134 €/m²
  • کد شی 51524
  • مربع متر 67 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
250 000 € 3289 €/m²
  • کد شی 52050
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
252 450 € 3321 €/m²
  • کد شی 56085
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
230 000 € 3965 €/m²
  • کد شی 56555
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
245 000 € 2207 €/m²
  • کد شی 56912
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه