درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2049 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
آگیوس نیکولاوس
150 000 €
73 €/m²
کد شی
63359
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2049 m²
منطقه
کرت
Location
(آگیوس نیکولاوس) | استان Lasithi (کرت)
Details
فاصله از دریا:
360 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
68 km
توضیحات
برای فروش زمین 2049 متر مربع در کرت. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
130 000 €
105 €/m²
زمین 1229 m² کرت
کرت
کد شی
59114
مربع متر
1229 m²
فاصله تا دریا
6500 m
فروش
215 000 €
206 €/m²
زمین 1040 m² کرت
کرت
کد شی
57076
مربع متر
1040 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
145 000 €
103 €/m²
زمین 1400 m² کرت
کرت
کد شی
56611
مربع متر
1400 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
195 000 €
21 €/m²
زمین 9068 m² کرت
کرت
کد شی
50406
مربع متر
9068 m²
فاصله تا دریا
250 m
فروش
123 000 €
80 000 €
19 €/m²
زمین 4050 m² کرت
کرت
کد شی
50127
مربع متر
4050 m²
فاصله تا دریا
11600 m
فروش
150 000 €
120 000 €
28 €/m²
زمین 4150 m² کرت
کرت
کد شی
47008
مربع متر
4150 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
140 000 €
248 €/m²
زمین 564 m² کرت
کرت
کد شی
65313
مربع متر
564 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
210 000 €
161 €/m²
زمین 1300 m² کرت
کرت
کد شی
42952
مربع متر
1300 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
160 000 €
108 000 €
13 €/m²
زمین 8000 m² کرت
کرت
کد شی
56827
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
171 000 €
14 €/m²
زمین 12178 m² کرت
کرت
کد شی
52109
مربع متر
12178 m²
فاصله تا دریا
1117 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1