فروش - خانه 320 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا Aiginio
بنا به درخواست
Property 63370 photo 1
Property 63370 photo 2
Property 63370 photo 3
Property 63370 photo 4
Property 63370 photo 5
Property 63370 photo 6
Property 63370 photo 7
Property 63370 photo 8
Property 63370 photo 9
Property 63370 photo 10
Property 63370 photo 11
Property 63370 photo 12
Property 63370 photo 13
Property 63370 photo 14
Property 63370 photo 15
Property 63370 photo 16
Property 63370 photo 17
Property 63370 photo 18
Property 63370 photo 19
Property 63370 photo 20
Property 63370 photo 21
Property 63370 photo 22
Property 63370 photo 23
Property 63370 photo 24
Property 63370 photo 25
Property 63370 photo 26
Property 63370 photo 27
Property 63370 photo 28
Property 63370 photo 29
Property 63370 photo 30
Property 63370 photo 31
Property 63370 photo 32
Property 63370 photo 33
Property 63370 photo 34
Property 63370 photo 35
Property 63370 photo 36
Property 63370 photo 37
Property 63370 photo 38

Details

  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 320 متر مربع در ساحل المپیک. زیر زمین شامل 3 انبار. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , حمام, توالت. طبقه 1 شامل 6 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 1932 €/m²
  • کد شی 56050
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 4
فروش
85 000 € 809 €/m²
  • کد شی 56442
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 2125 €/m²
  • کد شی 56587
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 56664
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 1340 €/m²
  • کد شی 56766
  • مربع متر 261 m²
  • Rooms 6
فروش
280 000 € 560 €/m²
  • کد شی 57033
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 11
فروش
195 000 € 752 €/m²
  • کد شی 57049
  • مربع متر 259 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه