فروش - اپارتمان 110 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس مسینیا پتالیدی
280 000 €
2545 €/m²
Property 63512 photo 1
Property 63512 photo 2
Property 63512 photo 3
Property 63512 photo 4
Property 63512 photo 5
Property 63512 photo 6
Property 63512 photo 7
Property 63512 photo 8
Property 63512 photo 9
Property 63512 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 278 km

خدمات

  • شومینه
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, باغ, چمن, سیستم گرمایشی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه