40 000 €
167 €/m²
Property 63568 photo 1
Property 63568 photo 2
Property 63568 photo 3
Property 63568 photo 4
Property 63568 photo 5
Property 63568 photo 6
Property 63568 photo 7
Property 63568 photo 8
Property 63568 photo 9
Property 63568 photo 10
Property 63568 photo 11
Property 63568 photo 12
Property 63568 photo 13
Property 63568 photo 14
Property 63568 photo 15
Property 63568 photo 16
Property 63568 photo 17
Property 63568 photo 18
Property 63568 photo 19
Property 63568 photo 20
Property 63568 photo 21

Details

  • سال ساخت: 1900
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 240 متر مربع در کورفو. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
45 000 € 642 €/m²
  • کد شی 30771
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
50 000 € 625 €/m²
  • کد شی 35624
  • مربع متر 80 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
50 000 € 746 €/m²
  • کد شی 46194
  • مربع متر 67 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
55 000 € 1375 €/m²
  • کد شی 51485
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
36 000 € 404 €/m²
  • کد شی 58384
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 2
فروش
40 000 € 166 €/m²
  • کد شی 63568
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
39 000 € 590 €/m²
  • کد شی 65131
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
50 000 € 500 €/m²
  • کد شی 65258
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه