فروش - خانه 60 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا لیتوچورو
300 000 €
5000 €/m²
Property 63638 photo 1
Property 63638 photo 2
Property 63638 photo 3
Property 63638 photo 4
Property 63638 photo 5
Property 63638 photo 6
Property 63638 photo 7
Property 63638 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 60 متر مربع در ساحل المپیک. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
376 000 € 2685 €/m²
  • کد شی 52055
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 916 €/m²
  • کد شی 52782
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 54624
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 1157 €/m²
  • کد شی 54690
  • مربع متر 285 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 55888
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
350 000 € 1340 €/m²
  • کد شی 56766
  • مربع متر 261 m²
  • Rooms 6
فروش
350 000 € 1446 €/m²
  • کد شی 57510
  • مربع متر 242 m²
  • Rooms 8
فروش
360 000 € 2748 €/m²
  • کد شی 57642
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 61010
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 1266 €/m²
  • کد شی 62544
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه