فروش - خانه 120 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
205 000 € 195 000 €
1625 €/m²
Property 63639 photo 1
Property 63639 photo 2
Property 63639 photo 3
Property 63639 photo 4
Property 63639 photo 5
Property 63639 photo 6
Property 63639 photo 7
Property 63639 photo 8
Property 63639 photo 9
Property 63639 photo 10
Property 63639 photo 11
Property 63639 photo 12
Property 63639 photo 13
Property 63639 photo 14
Property 63639 photo 15
Property 63639 photo 16
Property 63639 photo 17
Property 63639 photo 18
Property 63639 photo 19
Property 63639 photo 20
Property 63639 photo 21

Details

  • سال ساخت: 1986
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1700 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در ساحل المپیک. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
247 000 € 2245 €/m²
  • کد شی 51586
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 5
فروش
200 000 € 1250 €/m²
  • کد شی 53223
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 55888
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
230 000 € 1932 €/m²
  • کد شی 56050
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 2125 €/m²
  • کد شی 56587
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 560 €/m²
  • کد شی 57033
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 11
فروش
195 000 € 752 €/m²
  • کد شی 57049
  • مربع متر 259 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 2692 €/m²
  • کد شی 59050
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه