1 450 000 €
2566 €/m²
Property 63652 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش زمین 565 متر مربع در آتن.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 450 متر مربع

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 541 €/m²
  • کد شی 21799
  • مربع متر 2768 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • کد شی 34904
  • مربع متر 148000 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • کد شی 41133
  • مربع متر 1104 m²
  • فاصله تا دریا 18000 m
فروش
1 350 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 56266
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 650 000 € 1195 €/m²
  • کد شی 56794
  • مربع متر 1380 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 180 000 € 1815 €/m²
  • کد شی 62700
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 14500 m
انحصاری فروش
1 300 000 € 3403 €/m²
  • کد شی 62859
  • مربع متر 382 m²
  • فاصله تا دریا 4900 m
فروش
1 450 000 € 2566 €/m²
  • کد شی 63652
  • مربع متر 565 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
2 150 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 63977
  • مربع متر 622 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
2 150 000 € 3307 €/m²
  • کد شی 63987
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 950 m

اشتراک خبرنامه