630 000 €
3500 €/m²
Property 63656 photo 1
Property 63656 photo 2
Property 63656 photo 3
Property 63656 photo 4
Property 63656 photo 5
Property 63656 photo 6
Property 63656 photo 7
Property 63656 photo 8
Property 63656 photo 9
Property 63656 photo 10
Property 63656 photo 11
Property 63656 photo 12
Property 63656 photo 13
Property 63656 photo 14
Property 63656 photo 15
Property 63656 photo 16
Property 63656 photo 17
Property 63656 photo 18
Property 63656 photo 19
Property 63656 photo 20
Property 63656 photo 21

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1983
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • راه پله داخلی
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 180 متر مربع در کرت. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 انبار. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , حمام. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 48573
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 6
فروش
535 000 € 2675 €/m²
  • کد شی 56738
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
650 000 € 3250 €/m²
  • کد شی 56739
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
851 000 € 715 150 € 4584 €/m²
  • کد شی 56903
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
811 000 € 5442 €/m²
  • کد شی 56904
  • مربع متر 149 m²
  • Rooms 4
فروش
778 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 56906
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
762 000 € 5953 €/m²
  • کد شی 56916
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
549 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 61712
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 5
فروش
630 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 63656
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 5
فروش
520 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 64609
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه