فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز گودی
310 000 €
2818 €/m²
Property 63668 photo 1
Property 63668 photo 2
Property 63668 photo 3
Property 63668 photo 4
Property 63668 photo 5
Property 63668 photo 6
Property 63668 photo 7
Property 63668 photo 8
Property 63668 photo 9
Property 63668 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8149 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
336 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 5299
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 2671 €/m²
  • کد شی 5454
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 2992 €/m²
  • کد شی 6082
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
350 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 7799
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 20372
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 24982
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
375 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 34022
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه