420 000 € 410 000 €
1358 €/m²
Property 63964 photo 1
Property 63964 photo 2
Property 63964 photo 3
Property 63964 photo 4
Property 63964 photo 5
Property 63964 photo 6
Property 63964 photo 7
Property 63964 photo 8
Property 63964 photo 9
Property 63964 photo 10
Property 63964 photo 11
Property 63964 photo 12
Property 63964 photo 13
Property 63964 photo 14
Property 63964 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 143 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • Playroom

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 302 متر مربع در پلپونز. خانه واقع در 3 طبقه. زیر زمین شامل توالتیک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 3307 €/m²
  • کد شی 60807
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
340 000 € 1888 €/m²
  • کد شی 62642
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 63054
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65126
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 2724 €/m²
  • کد شی 66000
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه