510 000 € 450 000 €
2885 €/m²
Property 63998 photo 1
Property 63998 photo 2
Property 63998 photo 3
Property 63998 photo 4
Property 63998 photo 5
Property 63998 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 40 m
  • فاصله از فرودگاه: 106 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 156 متر مربع در وابیه. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

وابیه

Location

حقایق مشابه

فروش
530 000 € 500 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 3122
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 2100 €/m²
  • کد شی 5146
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
525 000 € 1346 €/m²
  • کد شی 5160
  • مربع متر 390 m²
  • Rooms 6
فروش
650 000 € 1413 €/m²
  • کد شی 5614
  • مربع متر 460 m²
  • Rooms 13
فروش
600 000 € 1395 €/m²
  • کد شی 10024
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 7
فروش
450 000 € 1406 €/m²
  • کد شی 26493
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 3243 €/m²
  • کد شی 48343
  • مربع متر 185 m²
  • Rooms 6
فروش
425 000 € 1931 €/m²
  • کد شی 58352
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 8
فروش
420 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 60197
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
470 000 € 1734 €/m²
  • کد شی 62186
  • مربع متر 271 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه