150 000 €
867 €/m²
Property 64003 photo 1
Property 64003 photo 2
Property 64003 photo 3
Property 64003 photo 4
Property 64003 photo 5
Property 64003 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 1,2
  • فاصله از دریا: 23000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 173 متر مربع در تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, چاه آب, لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 207 متر مربع

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 30 €/m²
  • کد شی 39256
  • مربع متر 5870 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
130 000 € 456 €/m²
  • کد شی 40245
  • مربع متر 285 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
165 000 € 733 €/m²
  • کد شی 41568
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 42892
  • مربع متر 310 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
130 000 € 464 €/m²
  • کد شی 43830
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
220 000 € 823 €/m²
  • کد شی 44181
  • مربع متر 267 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
160 000 € 32 €/m²
  • کد شی 49478
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
130 000 € 325 €/m²
  • کد شی 49616
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
150 000 € 681 €/m²
  • کد شی 49885
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • کد شی 52249
  • مربع متر 5856 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه