فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
900 000 €
10843 €/m²
Property 64234 photo 1
Property 64234 photo 2
Property 64234 photo 3
Property 64234 photo 4
Property 64234 photo 5
Property 64234 photo 6
Property 64234 photo 7
Property 64234 photo 8
Property 64234 photo 9
Property 64234 photo 10
Property 64234 photo 11
Property 64234 photo 12

Details

  • طبقه: طبقه 7
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه