235 000 €
2350 €/m²
Property 64239 photo 1
Property 64239 photo 2

Details

  • سال ساخت: 1980
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Holiday home
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 100 متر مربع در آتن. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 3250 €/m²
  • کد شی 4375
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 180 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 6564
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 3846 €/m²
  • کد شی 37583
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3466 €/m²
  • کد شی 39591
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
190 000 € 150 000 € 833 €/m²
  • کد شی 41494
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 6
فروش
215 000 € 3161 €/m²
  • کد شی 56454
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2747 €/m²
  • کد شی 57285
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 230 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 59279
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 2038 €/m²
  • کد شی 60171
  • مربع متر 157 m²
  • Rooms 4
فروش
235 000 € 2350 €/m²
  • کد شی 64239
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه