فروش - دوبلکس 310 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
2 350 000 €
7581 €/m²
Property 64246 photo 1
Property 64246 photo 2
Property 64246 photo 3
Property 64246 photo 4
Property 64246 photo 5
Property 64246 photo 6
Property 64246 photo 7
Property 64246 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 310 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, دوش. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 3 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین کولر, استخر, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
2 380 000 € 6432 €/m²
  • کد شی 8831
  • مربع متر 370 m²
  • Rooms 6
فروش
3 100 000 € 8857 €/m²
  • کد شی 11715
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 12
فروش
3 000 000 € 12500 €/m²
  • کد شی 21307
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
3 200 000 € 16000 €/m²
  • کد شی 29231
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
2 800 000 € 7567 €/m²
  • کد شی 31680
  • مربع متر 370 m²
  • Rooms 6
فروش
3 045 000 € 10684 €/m²
  • کد شی 56255
  • مربع متر 285 m²
  • Rooms 7
فروش
2 500 000 € 7886 €/m²
  • کد شی 57072
  • مربع متر 317 m²
  • Rooms 5
فروش
2 550 000 € 10493 €/m²
  • کد شی 63861
  • مربع متر 243 m²
  • Rooms 6
فروش
2 350 000 € 7580 €/m²
  • کد شی 64246
  • مربع متر 310 m²
  • Rooms 7
فروش
2 400 000 € 13186 €/m²
  • کد شی 65677
  • مربع متر 182 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه