115 000 €
1369 €/m²
Property 64249 photo 1
Property 64249 photo 2
Property 64249 photo 3
Property 64249 photo 4
Property 64249 photo 5
Property 64249 photo 6
Property 64249 photo 7
Property 64249 photo 8
Property 64249 photo 9
Property 64249 photo 10
Property 64249 photo 11
Property 64249 photo 12
Property 64249 photo 13
Property 64249 photo 14
Property 64249 photo 15
Property 64249 photo 16
Property 64249 photo 17
Property 64249 photo 18
Property 64249 photo 19
Property 64249 photo 20
Property 64249 photo 21
Property 64249 photo 22
Property 64249 photo 23
Property 64249 photo 24
Property 64249 photo 25
Property 64249 photo 26
Property 64249 photo 27
Property 64249 photo 28

Details

  • سال ساخت: 1963
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 84 متر مربع در کورفو. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب. دوبلکس دارای طرح دو نما {همچنین انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 1764 €/m²
  • کد شی 42146
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47411
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
110 000 € 1037 €/m²
  • کد شی 50746
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 6
فروش
140 000 € 1129 €/m²
  • کد شی 51414
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
110 000 € 1392 €/m²
  • کد شی 56011
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 928 €/m²
  • کد شی 61457
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
115 000 € 1369 €/m²
  • کد شی 64249
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
120 000 € 1188 €/m²
  • کد شی 64964
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
149 000 € 1201 €/m²
  • کد شی 65014
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه