55 000 €
688 €/m²
Property 64253 photo 1
Property 64253 photo 2
Property 64253 photo 3
Property 64253 photo 4
Property 64253 photo 5
Property 64253 photo 6
Property 64253 photo 7
Property 64253 photo 8
Property 64253 photo 9

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Old building
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 80 متر مربع در کرت. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. دوبلکس دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
58 000 € 35 000 € 411 €/m²
  • کد شی 54612
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
50 000 € 549 €/m²
  • کد شی 56507
  • مربع متر 91 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • کد شی 56814
  • مربع متر 208 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
64 000 € 457 €/m²
  • کد شی 56971
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 5
فروش
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • کد شی 61951
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
55 000 € 687 €/m²
  • کد شی 64253
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
55 000 € 1145 €/m²
  • کد شی 64522
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 3
فروش
55 000 € 392 €/m²
  • کد شی 65328
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
55 000 € 705 €/m²
  • کد شی 65414
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
79 000 € 407 €/m²
  • کد شی 65884
  • مربع متر 194 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه