80 000 €
1026 €/m²
Property 64419 photo 1
Property 64419 photo 2
Property 64419 photo 3
Property 64419 photo 4
Property 64419 photo 5
Property 64419 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2001
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 78 متر مربع در حومه تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 857 €/m²
  • کد شی 52570
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 709 €/m²
  • کد شی 54528
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
65 000 € 477 €/m²
  • کد شی 58254
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 5
فروش
105 000 € 656 €/m²
  • کد شی 62748
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه